Vizyon-Misyon

Misyonumuz; müşterilerinin memnuniyetini ve güvenini en üst seviyede koşulsuz sağlamak,

çevreye ve doğaya duyarlı, ülke kaynaklarını en efektif şekilde kullanmaya programlı üretim tesislerinde, teknolojinin son gelişmelerini yakından takip ederek, en iyi kalitede ürün ve hızlı servis hizmetiyle ambalaj sektörüne çözüm sağlamaktır.

 

Vizyonumuz; felsefemiz, yüksek üretim hacmimiz, cesaret ve dinamizmimiz, yaratıcı, yenilikçi ve rekabetçi yaklaşımımızla insan kaynaklarına, son teknoloji ürünlerine yatırım yapmak ve itibarlı, güçlü, dürüst, güvenilir bir kurum olarak varlığımızı sürdürürken, müşterilerimize üst düzey ürün ve servis kalitesi sağlamaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite yönetim sistemimiz çerçevesinde, yetkin ve çok yönlü iş gücümüzü, gerektiği kadar kaynağı, verimli ve etkin süreç uygulamalarımızla, paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerine yönlendirmektir.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

Süreçlerimiz sırasında ve sonrasında, çevreye verilebilecek olası zararları etkin bir çevre yöntemi sistemiyle en aza indirmek.

İŞ SAĞLIĞI VE İŞ POLİTİKAMIZ

Üretim, destek ve hizmet faaliyetleri sırasında oluşabilecek
Çalışanlarımızın sağlığı işletmemizin güvenliğini tehlikeye atabilecek bütün riskleri bertaraf ederek,
Sıfır iş kazası prensibi ile çalışmaktır.

BÜTÜN BU AMAÇLAR İÇİN

Yasal şartlara, müşteri özel isteklerine ve Derya Kalıp ve Plastik Sanayi’nin belirlediği ilave gerekliliklerle titizlik ile uymak olası risklerin giderilmesi için kaynaklarımızı etkin bir şekilde kullanmak ve sürekli iyileştirmek, Derya Kalıp ve Plastik Sanayi’nin çevre iş sağlığı ve güvenliğine yönelik taahhüdüdür.